1-800-260-160

פרופיל חברה – ישראמרין – בניה קלה

ישראמרין מהחברות הוותיקות והמובילות ביותר בישראל בתחום הבניה המהירה והמתקדמת – בניה קלה, והנה חלק מקבוצת TSD.

החברה הוקמה בשנת 1973 ולה ניסיון של למעלה מ-40 שנה בבנית מבנים מתועשים יבילים והסבת מכולות למגוון שימושים ולקוחות.

ישראמרין החלה את דרכה בהסבת מכולות ימיות למבנים לכל מטרה כאשר בהמשך החלה לשלב ולפתח את טכנולוגיות הבניה בשיטה המתקדמת,שיטות אשר מצאו את דרכן בארצות-הברית,קנדה ואירופה כבר מזה עשרות שנים.

משרדי החברה כוללים את מחלקת המכירות,מחלקת תכנון והנדסה,מחלקת הייצור,מחלקת התפעול,מחלקת בקרת האיכות,מחלקת רכש ולוגיסטיקה,מחלקת הנה"ח וכספים, וההנהלה ראשית.

לישראמרין צוותי ביצוע מקצועיים רבים הפזורים בכל רחבי הארץ אשר מבצעים את כל עבודות ההכנה, הצבה והרכבת המבנים,הגימור והפיתוח.

שילוב צוותי השטח המקצועיים עם מפעל החברה על כל מחלקותיו מאפשר לחברה לבצע בו זמנית מספר רב של פרוייקטים באתרים רבים ובאופן מקצועי ומבוקר.

חברת ישראמרין מאמינה כי התמקדות בלקוחותיה ובצרכיהם,איכות המוצרים והקפדה דווקנית בלוחות הזמנים ללא פשרות הן ללא ספק אחת מאמות המידה המרכזיות החשובות של החברה.

לחברה מערכת בקרת איכות 2008-ISO 9001 מטעם המכון לבקרה ואיכות IQC .

החברה בונה את המבנים תוך הקפדה על התקנים והסטנדרטיים המחמירים ביותר הנדרשת בבניה ציבורית ומוסדית, ושמה דגש על איכות וטיב המוצרים בהם החברה משתמשת.

החברה מעסיקה אדריכלים, מהנדסים, יועצים ואנשי מקצוע מנוסים על מנת להעניק לך הלקוח את הטוב ביותר.

ישראמרין מאגדת תחת קורת גג אחת ליווי צמוד משלב התכנון המוקדם תוך מתן שירות אדריכלי מקצועי ,ועד לקבלת היתרי הבנייה וטופס 4.

ישראמרין בוידיאו