1-800-260-160

מפרט בניה קלה

מפרט בניה קלה לבתים פרטיים

הבתים והמבנים של ישראמרין מתוכננים על ידי החברה או על ידי המזמין באופן המותאם לשיטת בניה מתועשת / יבילה, והמפרט הטכני מותאם על פי אפיון המבנה, כל מבנה לגופו.

הרכב המבנה והקירות החיצוניים נותנים מענה מעולה תוך עמידה בכל התקנים האירופאים והישראלים כאחד לבידוד טרמי, אקוסטי, רטיבות, מזיקים, אש ורעידות אדמה.

רכיבי קירות המבנה עומדים גם בתקן אש 921, 755, 931.

ביסוס: ביסוס המבנה על כלונסאות או בסיסי בטון, אשר יבוצעו בהתאם להוראות המהנדס בהוראות יועץ קרקע מוסמך.

שלד: שלד המבנה עשוי מקונסטרוקציית פלדה ומקורות IPE   ומפרופילים מקצועיים. שיטה זו מבטיחה שמירה על חוזק המבנה וגמישותו תוך כדי שמירה על התקנים הנדרשים.

רצפה: רצפת המבנה עשויה מבטון יצוק על גבי קורות פלדה תוך עמידה בבדיקות מעבדה על איכות הבטון. שיטה זו מבטיחה עמידות מרבית בתזוזות הקרקע וביסוס. רצפת הבטון מתאימה כבסיס לכל חיפוי רצפה המוכר היום בשוק-ריצוף גרניט פורצלן,שיש קרמיקה, טרצו, pvc ועוד.  

קירות חוץ: הנם קירות רב שכבתיים בעובי שבין 13-25 ס"מ המתוכננים בהתאם לאופי המבנה. כל שכבה בקיר מוסיפה לעמידותו של הקיר החיצוני של המבנה. החברה בונה בתים פרטיים, מבנים יבילים גם בבניה בקירות מלאים מבלוקי איטונג מלאים בעובי עד 150 מ"מ עוד פרטים על הטכנולוגיה קרא כאן…

גמר חיצוני למבנה: קיימות מספר אפשרות בפני הלקוח לבחירה כגון שפריץ וצבע,טייח דקורטיבי במגוון צבעים  או חיפויי קשיח כגון-אבן,גרניט פורצלן,שיש וכדומה.

מחיצות פנים: בנויות מקונסטרוקציה מגלוונת ובניהם צמר סלעים 10 ס"מ ומשני צידיו לוח גבס אדום, או גבס ירוק באזורים רטובים. עובי קיר כללי 10 ס"מ.

גג המבנה: ניתן לבצע למעשה את הגג כמעט בכל השיטות הקיימות בשוק וזאת לפי דרישת הלקוח. האופציות המקובלות הן:

  • גג איסכורית – פח איסכורית מגולוון בעובי 0.6 מ"מ צבוע בתנור עם בידוד צמר זכוכית ופויל אלומיניום.
  • גג פאנל – פאנל פח סנדוויץ בעובי 70או 100מ"מ
  • גג רעפים – רעפי בטון, חרס, או רב רעף על גבי קונסטרוקציית עץ או פלדה.

תגמירים כגון חלונות ודלתות, כלים סניטריים ומערכות פנים לבחירת המזמין מהמפרט הסטנדרטי או לבחירה על פי מפרט המזמין.