1-800-260-160

מבנים טרומיים

מבנים טרומיים – מהם ?

מבנים טרומים הם מבנים אשר נבנו בשיטת בנייה המבוססת על הרכבה מהירה של חלקים בניין שנבנו מראש במפעל נפרד ומובאים לאתר הבנייה. המבנים הטרומים מורכבים מאלמנטים תעשייתים מוכנים מראש שמיוצרים בצורה מבוקרת וממוקדת במפעל ייעודי. המבנים הטרומים זולים באופן יחסי ובעלי יתרונות רבים לעומת הבניה הרגילה.

האם תמיד היו מבנים טרומיים בישראל ?

המבנים הטרומיים אמנם חדשים בישראל, אך מקורם עוד בעת העתיקה, בה חלק מרכיבי הבניין נבנו בבתי מלאכה על ידי אנשים שונים ונמכרו בהתאם לצורכי השוק, בצורה זו, זורזו בנייה של מבנים ע"י בנייה של כמה חלקי המבנה במקביל.

מבנים טרומיים בשימוש דואר ישראל

מה ההבדל בין מבנה טרומי למבנה המוכר ?

בניגוד למבנים הקונבנציונאלים, המבנים הטרומיים נבנים בפרק זמן קצר, שבועיים עד שלושה חודשים. בנוסף, כאשר בונים בבנייה רגילה בעיות חיצונית כמו מזג אוויר יכולות לעכב את הבניה, לעומת זאת, המבנים הטרומים לא מושפעים מתנאים חיצוניים. כך שבמידה והנכם לחוצים לבנות מהר, הבנייה הטרומית מהווה פתרון אידיאלי עבורכם.

יתרון משמעותי נוסף, הוא שהחברה בה נבנים המבנים היא זו שאחראית לכל הקשור לאישורי בנייה, קבלנים, וקבלני המשנה. דבר אשר חוסך גם את כאבי הראש בעבודה מול הקבלנים, גם את הזמן הנחסך והכי חשוב – את הכסף, כיוון שלא צריך להשקיע בצוות עובדים גדול ובבעלי מלאכה שונים. בצורה זו, הלקוח מקבל מוצר סופי, ברמת גימור גבוהה וכבר לאחר אישורי חובה שצריכים להציג.

מה צריך לדעת על מבנים טרומיים ?

מבנים טרומיים ניידים ויכולים להיות פתרון ביניים או פתרון קבוע. המבנים הטרומיים זולים משמעותית מבנייה בדרך הישנה, כיוון שהם נבנים במפעל ונחסכת העבודה בשטח ועלויות חומרי הגלם. עם זאת, הבנייה הזריזה לא משפיעה על איכות המבנה ואיכות הרכיבים היא גבוהה,משובחת וירוקה. יכולת ההתאמה האישית של פנים המבנה יותר מדברת לאנשים שרוצים לעצב לעצמם את שטח הפנים של הבית.

מבנים טרומיים בזמן הובלה

האם מבנים טרומיים ניתנים להתאמה אישית?

ישנו מגוון רחב של עיצובים למבנה הטרומי, והעיצוב נעשה בהתאמה אישית לרצונו של הלקוח. המבנים מתוכננים עם אדריכל צמוד ושיטת הבנייה הקלה מאפשרת לאדריכל להגשים עבור לקוחתיו את כל חלומותיהם העיצוביים והתוצאות יוצאות מרשימות. מטבח גדול, חלונות, רמות גימור, בידוד ויציאה לחצר הם רק חלק קטן מהאפשרויות העומדות מול עיניהם של הלקוחות.

איך מבנים טרומיים נחשבים לבנייה ירוקה ?

המבנים הטרומים נעשים בשיטה ידידותית לסביבה, השימוש בשלדת פלדה לבית מבטיחה יציבות לאורך זמן. במהלך הבנייה יש פחות פסולות ושימוש במכשירים מזהמים וכך נחסך האבק והלכלוך באתר הבנייה, ואיכות הסביבה נשמרת בצורה גבוהה יותר מבניה רגילה. מכיוון וכל הבנייה נעשית במפעלי הייצור שלנו, נחסכות גם אנרגיות של תעבורה והובלה של החומרים המשמשים לבניה.

פועל במפעל היצור עובד על מבנים טרומיים

רוצים לשמוע עוד על מבנים טרומיים ? השאירו פרטים בטופס בצד שמאל ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מעוניינים בבניית בית פרטי מותאם אישי בבניה מודולרית ? לחץ כאן

כתבו עלינו בנושא מבנים טרומיים

כתבה מYnet על הבית החכם של בזק.

כתבה מוואלה! על הבית החכם של בזק.

הבית החכם של בזק, איקאה וישראמרין הינו מבנה טרומי שהועבר לחצר איקאה בנתניה, בו הוצגו גם החידושים של בזק וגם שיטת הבניה המודולרית של ישראמרין.

Comments (0)

Join the discussion, leave a reply!