1-800-260-160

מכולות למגורים

מכולות למגורים כבר מזמן משמשות פתרון מקצועי ומהיר ברחבי העולם לכל מיני צרכים- מגורים, משרדים, מחסנים ועוד שלל סיבות רבות ומגוונות… בעשור האחרון הטרנד הנפוץ והמוכר התחיל לתפוס תאוצה משמעותית גם בישראל ואנשים רבים בוחרים להפוך מכולה לבית של ממש. אנשים אלו אשר בחרו להפוך מכולה לבית יכולים להעיד כי הם נהנים ממנו ומשלל היתרונות שלו כאילו היה בית רגיל ואפילו יותר…

בנייה ירוקה

אין כמו הטבע שלנו, אז למה שלא נשמור עליו? אחד הדברים שחשוב לציין הוא שכאשר מדברים על מכולות למגורים מדברים על בנייה ירוקה וזה נושא חשוב במיוחד במדינת ישראל. בנייה ירוקה, היא בעצם תכנון של בנייה בצורה אחרת, טובה יותר, אשר חוסכת המון אנרגיה, מים וחומרי גלם. משתמע מכך שבנייה זו היא בנייה ידידותית לסביבה ואינה כוללת מאפיינים של בנייה רגילה כמו זיהום אוויר ושימוש רב של חומרי גלם מהטבע אלא ההיפך הוא הנכון- היא שומרת על הסביבה ומנצלת את האקלים וכיווני האוויר בצורה מחושבת.

עלות נמוכה

מחירי הדירות גבוהים מתמיד ולא נראה כי הם עומדים להשתנות בקרוב, אי לכך, זוגות צעירים וכמו כן גם משפחות עם ילדים החליטו שאין טעם להמשיך לחכות שאולי יום יבוא ויהיה אפשרי לרכוש דירה, הם פשוט מחליטים לבחור בפתרון פשוט, קל ונוח יותר- מכולות למגורים! בעצם, העלות של מכולות למגורים זולה באופן משמעותי מכל שיטת בנייה אחרת ולכן בסופו של דבר התוצאות משתלמות.

הכי דומה לבית

דבר נוסף אשר משמש כיתרון בולט ומשמעותי הוא עצם העובדה שבזכות עבודה מקצועית של צוות מומחים בתחום של מכולות, כל מכולה יכולה להיראות ממש כמו בית! המומחים בתחום מעצבים את המכולה, משפצים אותה במידת הצורך מציבים קירות ומחיצות וכך יוצרים חדרים. המכולה מעוצבת בדיוק לפי בקשות הלקוח על מנת שכל אחד יצליח להפיק מהן את המיטב וייהנה מבית איכותי בדיוק כמו שתכנן. לאחר שמסיימים את העבודה, מבינים עד כמה זה קרוב לבנייה על ידי קבלן עד שאפשר אפילו כמעט ולשכוח שמדובר במכולה.

Comments (0)

Join the discussion, leave a reply!