שדרוג מבנים | ישראמרין

שדרוג מבנים

מדובר בפעולה אדריכלית-הנדסית שנועדה לחדש ולדשרג מבנים בעלי חשיבות נדל"נית, היסטורית, תרבותית או אדריכלית. פעולת שדרוג כוללת מכלול פעולות שמטרתן להבטיח המשך קיום תקין ושלם של המבנים והאתרים המיועדים והתאמתם לשימוש עדכני והעלאת ערכם המסחרי.

הפרקטיקה של השדרוג כוללת: הגנה על הקיים, טיפול תחזוקתי, ייצוב, שימור המצב קיים (Preservation), שיחזור במידה ונדרש, שיקום (כולל התאמה מחדש), בניה חדשה (רה-קונסטרוקציה על סמך תיעוד), הוספת תשתיות חדשות כגון חשמל, מים, תקשורת, כיבוי אש ועוד.

לחברתנו ניסיון בשדרוג ושיפוץ מבנים. אחד הפרויקטים היותר מעניינים של שדרוג וחידוש מבנה שהתרחשו בלב תל אביב שלחברתנו היה הזכות להובילו היה בית בכר ברחוב לילנבלום בתל אביב.

בית בכר

בלב הגרעין ההיסטורי של רחובות תל אביב, בין הרחובות לילינבלום, נחלת בנימין ורוטשילד, שופץ הבית ההיסטורי שהוקם בשנות ה-20 המוכר כ-'בית בכר'. הבניין עבר גלגולים רבים עד אשר חברה סינית בשם TECHCODE בחרה בו כדי למקם בו את הסניף הישראלי הראשון שלה.

כבר לאחרונה החל לפעול בו מרכז חדשנות ישראלי-סיני כחלק מרשת עולמית של החברה ברחבי תבל. TECHCODE חיפשה בניין שמייצג את ישראל של פעם, כולל הצניעות של אותם הימים אך בו בעת ליצור בו עיצוב חדשני וחשיבה מחוץ לקופסא ולכן בחרו בבית בכר. על מלאכת ההשבחה הופקדה כאמור חברת ישראמרין

צור קשר

צור קשר

 

    חייגו 1-800-260-160

    או השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם: