1-800-260-160

בתים ניידים

בחרתם בבית נייד ? נהדר!

אחד היתרונות בבתים ניידים הוא האפשרות לנייד אותו לכל מקום שתרצו. בתים ניידים משמשים גם למגורים אך גם למשרדים – עברתם דירה? המשרד יעבור יחד איתכם!

בתים ניידים הם פתרון קל נוח וזול לזוגות צעירים, גם למשפחות עם ילדים וגם כמבנה משלים לבית קיים. אנחנו נדע להתאם את המבנה לצרכים שלכם. בנייה ניידת דומה מאוד למשחק בלגו – ניתן לבנות גם לגובה וגם לרוחב, לחבר מספר מכולות יחד וליצור את המבנה המושלם שיענה על כל הדרישות שלכם.

לפני שאתם ניגשים לבניית בתים ניידים, מומלץ לעשות סדר בכל הקשור לתקציב, המיקום, אישורים, חומר המבנה ועוד – אנחנו בישראמרין

כשמדובר במבנה נייד, תמיד תוכלו להרחיב, להקטין ולשנות את סדר הבית, גם הרבה אחרי שהוא נבנה.

הבית הנייד כולל מקלחת, שירותים, מטבח וכל תוספת עיצובית העולה על רוחכם.

למה בתים ניידים ? טוב ששאלתם!

  1. היתרון הבולט בבניית בתים ניידים – היא המהירות. אתם בוחרים את הגודל והחומר ממנו יבנו המבנים, הבתים נבנים במפעל ומורכב בזריזות בשטח.
  1. יעיל מאוד כפתרון למבנים משלימים: משרד, חדר עבודה בבית, קיוסקים, מבנה שומר (בוטקה), חדרי שירותים חיצוניים ועוד, לכל שימוש שתרצו – נתאים לכם את המבנה.
  1. בחרתם בית נייד למגורים? המבנה מתאים את עצמו לשינויים בחיים שלכם. אחד הילדים עזב? הוא יוכל לקחת את המכולה שלו יחד איתו. ילד חדש הצטרף למשפחה? הוסיפו מכולה נוספת כדי להרחיב את הבית.
  1. בתים ניידים הם בתים ירוקים! ללא חומרי בנייה מזהמים, חוסך הטבעה של מכולות בים וזיהום ימי. בנוסף אם הבית מצויד במערכות תרמיות ניתן לחסוך בחימום וקירור המבנה. העמידות של המבנים היא לאורך שנים בזכות עמידות החומרים.
  1. המבנה עמיד בתנאי מזג אוויר קשים, ללא צרוך בהכנת התשתית עליה הוא יושב.

צוות המומחים של ישראמרין כאן לשירותכם, אנחנו נתאים את המבנה לכל הדרישות שלכם, נייעץ לכם איזה מבנה מתאים לאיזה שימוש ונלווה אתכם מקרוב לאורך כל התהליך. לישראמרין ניסיון של 40 שנה בבנייה קלה והסבת מכולות למבנים ניידים. אנו נדאג לכל האישורים הדרושים ובכך נחסוך לכם זמן, בירוקרטיה וכאבי ראש.

Comments (0)

Join the discussion, leave a reply!